دانلود آموزش ها و نرم افزار ها

/دانلود آموزش ها و نرم افزار ها
۱۳۹۷-۶-۲۳ ۱۴:۴۶:۰۳ +۰۰:۰۰

دانلود آموزش ها و نرم افزار ها

دانلود آموزش ها و نرم افزار های محصولات شرکت pncLaser با قراردادن source نرم افزارهای گوناگون از تولیدات شرکت و حتی دیگر برندهای خارجی در سایت خود امکان دسترسی کاربران به انواع نرم افزارها و درایور های دستگاههای مختلف را برای عموم فراهم آورده است .

کلیه بازدیدکنندگان از سایت میتوانند با اطلاع از برند مادربورد دستگاه خود نرم افزار و درایور مورد نظر را دانلود و دستگاه خود رذا راه اندازی  نمایند .

ضمنا جهت سهولت کاربران شرکت PNC LASER  راهنمای فارسی کار با دستگاههای تولیدی شرکت در سایت قابل دانلود بوده و خریداران محترم محصولات شرکت میتوانند با استفاده از USER  و PASSWORD  که  در زمان عقد قرارداد دریافت کرده اند نسبت به دانلود خود آموز اقدام نمایند .

دانلود آموزش ها و نرم افزار ها

راهنمای کنترل RDL

راهنمای کنترل های LEETRO

RDL 320A

LEETRO 6535

LEETRO 6525

LEETRO 6515

Laser marking software fiber

YUMING

MAX FIBER LASER

RDC 6442

دوره های آموزشی رایگان

پس از عقد قرارداد خرید دستگاه و حمل و نصب در محل مشتری تکنسین شرکت آموزشهای لازم جهت کار با دستگاه را به خریدار میدهد این آمئزشها شامل موارد زیر میباشد .   

  • آشنایی با مبانی لیزرهای گازی
  • معرفی دستگاه cnc با ابزار لیزر و معرفی قطعات دستگاه
  • ارتباط بین واحدهای داخلی دستگاه وکامپیوتر
  • آموزش نحوه ارسال طرح به نرم افزار واسط
  • ویرایش و پارامتردهی گزینه های نرم افزار مربوط به لیزر
  • ارسال فایل از کامپیوتر به دستگاه ونحوه اجرای فایل
  • آموزش نگهداری وتنظیمات دستگاه
  • آموزش مبانی حفاظت در برابر اشعه وراههای جلوگیری از آسیب های احتمالی

کلیه دستگاههای شرکت pnc Laser به مدت یکسال از تاریخ قرارداد فی مابین دارای گارانتی تعویض یا تعمیر وجایگزینی قطعات معیوب را دارا می باشد. ضمنا پس از انقضای تاریخ فوق شرکت به مدت 10 سال نسبت به تامین قطعات مورد نیاز و تعمیرات دستگاهها مبادرت ورزیده و این امر باعث دلگرمی مشتریان می باشد. به دلیل تولید محصولات در داخل در هر زمان تامین قطعات مورد نیاز امکان پذیر بوده وبرخلاف دستگاههای وارداتی مواردی شامل تحریم – مشکلات گمرکی-ملاحظات سیاسی واقتصادی کشور های تولید کننده و غیره هیچ محدودیتی در ارائه خدمات به مشتریان ایجاد نمی کند .